WERONIKA i ŁUKASZ BUDNY 11.04.2026 /Wiktoria Rogowo/
Jako osoba która nie czuje sie pewnie tańcząc zdecydowanie polecam. Pani Kasia w bardzo profesjonalny i naturalny sposób wszystko wytłumaczyla i pokazała. W zaledwie 3 zajęcia mieliśmy ułożony układ pierwszego tańca a sam taniec przebiegł bezstresowo. Jeżeli jesteście Młodą Parą szukającą dobrej szkoły to umawiajcie się od razu do Pani Kasi. Nikt was lepiej nie przygotuje.
KONSTANCJA i MICHAŁ (grupowy kurs tańca dla par początkujących)
Bardzo dobra szkoła tańca, wspaniali instruktorzy ❤️❤️❤️
SYLWIA i MATEUSZ (indywidualne lekcje tańca)
Pani Kasia cudowna kobieta, nawet drewno potrafi rozruszać 😉 już po 2-3 lekcjach można tańczyć na weselu. Każda następna lekcja pomoże poznać więcej kroków i rodzajów tańca, więc gorąco polecam!
ELŻBIETA KLIMCZAK (grupowe zajęcia pań latino)
Wspaniała szkola. Atmosfera panująca podczas zajęć oraz poza nimi doskonala. Jestem podopieczną od kilku zajęć, a już czuję się jak w domu. Polecam każdemu, kto chce spróbować swoich sił w tańcu, nauczyć się lub po prostu dobrze spędzić czas.
DARIA URBAŃSKA-PIOTROWSKA /lekcje indywidualne/
- Szkoła tańca „Gryf” to fantastyczne miejsce pełne pasji, energii i pozytywnej atmosfery! Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, a instruktorzy mają świetne podejście do adeptów tańca.
- Każdy może poczuć się tutaj swobodnie i rozwijać swoje umiejętności we własnym tempie.
- To idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się tańczyć, poprawić kondycję, poznać nowych ludzi i po prostu dobrze się bawić. Atmosfera na zajęciach sprawia, że chce się wracać po więcej!
- Serdecznie polecam szkołę tańca „Gryf” wszystkim – bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!
MAŁGORZATA SIELICKA /Latino dla pań/
7 lat wspaniałych wtorków 7 lat nauki różnych kroczków figur 7 lat wspaniałych rozmów w super towarzystwie a od dwóch lat urodzinowe spotkania każdej Latinki a to wszystko dzięki dwóm Osobom Szefowej Kasi i instruktorce Beatce Buziaki przesyłam
ANIA MODZELEWSKA /pierwszy taniec oraz Latino dla pań/
Jak najbardziej polecam! Wybrałam te szkołę sugerując się opiniami i nie żałuję 🙂 bardzo miła atmosfera – kameralne miejsce (w centrum miasta, więc nie ma problemów z dojazdem). Profesjonalne podejście 🙂 Ktoś, kto chce się nauczyć tańczyć, na pewno w tej szkole się tego nauczy 🙂 Lekcje pierwszego tańca są moimi pierwszymi lekcjami jakiegokolwiek tańca w życiu i już wiem, że na pewno będę chciała nauczyć się więcej <3
P O L E C A M! 🙂
NATALIA i BRAJAN /grupowy kurs tańca/
Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia i przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do każdej pary oraz kameralne grupy. Polecam z całego serca ❤️
ALICJA i RAFAŁ KOŚCIELAK (lekcje indywidualne)
Z całego serca polecam Szkoła Tańca Gryf oraz przeuroczą i niezwykle profesjonalną Panią Kasię 💃🕺✨. To dzięki niej uwierzyliśmy w siebie i w nasze taneczne możliwości ❤️. Z ogromną cierpliwością, ciepłem i pasją prowadzi zajęcia, tworząc atmosferę, w której każdy może poczuć się swobodnie, pewnie i wyjątkowo 🤍😊.
Zajęcia z nią to nie tylko nauka tańca, ale też cudowny czas pełen uśmiechu, emocji i dobrej energii 💫🎶. Dzięki Pani Kasi spełniliśmy jedno z naszych marzeń – zatańczyliśmy nasz wymarzony Walc wiedeński 💞🩰.
Wiemy jedno – przed nami jeszcze niejeden taniec i jeszcze wiele takich pięknych chwil 💖💃🕺✨.
Ala i Rafał ❤️
MARLENA i NORBERT DREKO (Styl Żary)
Z całego serca polecamy Szkołe Taṅca Gryf i Panią Kasię jako instruktorkę tańca ❤️
Prowadziła nasz kurs pierwszego tańca przed ślubem i była to jedna z najlepszych decyzji w czasie przygotowań. Pani Kasia włożyła w nas ogrom pracy, cierpliwości i serca. Zawsze spokojna, uśmiechnięta i wspierająca – nawet wtedy, gdy naprawdę nie było z nami łatwo 😉
Potrafiła dodać nam wiary w siebie, zmotywować w trudniejszych momentach i sprawić, że stres zamieniał się w radość. Czuć było, że zależy jej nie tylko na krokach, ale na tym, aby ten taniec był dla nas czymś wyjątkowym i pełnym emocji.
Do dziś bardzo miło wspominamy ten czas i Panią Kasię – zostanie w naszej pamięci na długo. Dziękujemy za serce, zaangażowanie i piękne chwile, które dzięki Pani stały się częścią naszego ślubnego wspomnienia.
Polecamy z całym przekonaniem i ogromną wdzięcznością 🤍
IWONA i RAFAŁ (lekcje indywidualne)
Z całego serca polecam Panią Katarzynę ze szkoły tańca GRYF. Od kilku miesięcy chodzimy z narzeczonym na zajęcia indywidualne i za każdym razem wychodzimy bardzo zadowoleni. Super podejście, świetna atmosfera i wszystko jasno tłumaczone. Duży plus za elastyczność w ustalaniu terminów i otwartość na nasze potrzeby. Widać pełen profesjonalizm i pasję do tańca. Zdecydowanie polecamy!
SYLWIA i GRZEGORZ WILMANOWICZ (prywatne lekcje tańca)
Lekcje tańca w szkole GRYF szczególnie z Panią Kasią to czysta przyjemność . Bardzo fajna luźna atmosfera nie czuliśmy się skrępowani , aż chciało się wracać na kolejne lekcje. polecamy Sylwia i Grzegorz




. Zapisaliśmy się na kurs i właśnie ukończyliśmy grupę początkującą. Przez te 9 lat nie zmieniło się w Szkole nic – atmosfera w dalszym ciągu jest świetna, a nauka nie jest odbierana jak nauka, tylko jak zabawa i relaks. W październiku z największą przyjemnością wrócimy na kurs dla średniozaawansowanych, zgłębiając dalsze tajniki sztuki tańca
Nie dość, że Pani Kasia posiada ogromną pasję, wiedzę oraz profesjonalizm, to w dodatku jest bardzo sympatyczną osobą- a co najważniejsze- świetnym nauczycielem tańca!
Jest to przemiła kobieta przy której stres związany z przygotowaniem się do pierwszego tańca mija już na pierwszej lekcji,a na piątej już się wszystko umie a chęć przebywania z Panią Kasią pozostaje długo