Zajęcia indywidualne

Lekcje indywidualne dla par narzeczeńskich, ale także dla innych osób chcących zaznajomienia się ze sztuką taneczną odbywają się od poniedziałku do piątku od 9.00 do 20.00, w soboty od 10.00 do 18.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

Każda lekcja trwa 45 minut. Na lekcje z nauki pierwszego tańca para potrzebuje około 5-6 spotkań (patrz cennik – rabaty).

Zajęcia indywidualne wyłącznie w prywatnej kameralnej sali tanecznej przy ul.5-go Lipca.

UWAGA! W soboty lekcje indywidualne możliwe są w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca. W niedziele nie prowadzimy zajęć. Pozostałe dni w tygodniu codziennie od 9.00 do 20.00

Zajęcia grupowe

Lekcje grupowe to spotkania od 3-5 par, lub w przypadku latino dla pań do 7-10 kobiet. Kursy grupowe rozpoczynają się zawsze 1 października a zakończenie przewidywane jest na dzień 31 marca. Rokrocznie kurs taki obejmuje cykl na 6 miesięcy, czyli około 24 zajęcia po 75 minut każde (dla par) i po 60 minut każde (dla pań latino)

Program zajęć to tańce latynoamerykańskie (Cha-Cha, Samba, Rumba, Jive), tańce standardowe (Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango), oraz tańce użytkowe (Mambo, Rock’n Roll, Disco-Fox, Mixrock, Blues, Salsa, Bachata). Zajęcia grupowe w sali przy ul.5-go Lipca.